Мелита Ракичевиќ во порно издание: Еротски фотки од провокативната водителка


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Balkannow порталот објави две провокативни фотки од македонската водителка Мелита Ракичевиќ, на кои таа позира во предизвикувачко, речиси порно издание.

27-12-melita-erotski1

Посебно компромитирачка е онаа на која таа го покажува своето меѓуножје, притоа правејќи селфи. Водителката уште се нема огласено во врска со протечените компромитирачки фотки кои на социјалните мрежи веќе се вирално споделувани.

27-12-melita-erotski2