Марусја – опасна комбинација од заводливост и татарски сексапил


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Високата и згодна блондинка Марусја Мари Мерседова е руски модел со татарско потекло.

Оваа убавица славата ја стекна позирајќи пред објективите, како и преку Инстаграм, каде ги објавува резултатите од нејзините фото сесии, на задоволство на над 150.000 следбеници.

Моментално студира нутриционизам, а истакнува дека е зависна од вежбање во теретана.