Малку препушта на фантазијата: Бјанка Гаскоњ е вистинска секс бомба


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Ќерката на славниот бивш англиски фудбалер Пол Гаскоњ, фаталната Бјанка Гаскоњ, уште еднаш ја покажа и докажа својата провокативна сексапилност која ја сместува во рангот на најсексапилните популарни жени на светот, облечена во жежок бикини костим со кој се прошета на плажа.

Костимот за капење во кој Бјанка се шеташе на плажата во Марбеља дефинитивно покрива многу малку од нејзиното секси тело.

Горниот дел од бикинито имаше проблем да ги собере нејзините бујни гради , а долниот дел беше уште по провокативен.