Галерии

Љубов, страст и разуздана забава во руската „Дума“

Ако мислите дека во рускиот парламент, за разлика од нашиот седат само врвни интелектуалци и прекалени политичари, поради кои и руската држава е толку моќна и цврста во своите локални и глобални економски, геополитички и воени ставови и одлуки – не брзајте со заклоучоците. Погледнете ги фотографиите, па размислете уште еднаш. 😉

На Casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси и гратис спинови на најдобрите онлајн казина.

To Top