Лили сака да ви каже нешто


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Секогаш кога руската манекенка Лили сака на фановите да им каже нешто, тоа го прави преку фотографии на Инстаграм. Така е и овој пат.