Славни

Лила Филиповска „си прпори“ гола во солунски кревет

Нова доза провокација од Лила Филиповска на нејзиниот Инстаграм профил – овој пат доаѓа од Солун.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Водителката покажа како ужива и како го поминува вчерашното неделно претпладне, уживајќи разголена во кревет во Грција.

Лила често знае на провокативен начин да ги заскокотка своите Инстаграм обожаватели со слични вакви заводливи кадри.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Advertisements
To Top