Лабаво на плажа: Марјана има „проблем“ со нозете


Дерби во Англија, Столе против кралевите во Мадрид ↓↓↓


Македонската убавица и лото девојка Марјана Станојковска мерачи на грчките плажи и позира во бикини за сите оние кои ја следат на друштвените мрежи, овој пат во најжешка варијанта.

Марјана повторно се пофали со фотографија на која позира во провокативна поза, овој пат се пожали дека нејзините нозе не можат да фатат боја.