Home Шоубизнис Славни Кога таа вежба, другите можат да гледаат и да уживаат

Кога таа вежба, другите можат да гледаат и да уживаат


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бразилската убавица со ова покажа зошто сеуште важи за најубавата жена на светот. Напорните тренинзи на супермоделите, понекогаш се слични на оние на професионалните спортисти.

16-11-lima1

Па така, Адриана Лима која беше омажена за спортист, тренира напорно и посветено. Но, разликата е што таа и тогаш изгледа неверојатно привлечно и секси, па сите погледи се вперени во неа.