Home Шоубизнис Славни Ким Кардашијан во жешко издание како стомачна танчерка

Ким Кардашијан во жешко издание како стомачна танчерка


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


По нападот во Париз, нејзините фанови речиси и да немаат можност да видат нешто од неа на социјалните мрежи, но нејзината пријателка Стефани Шепард реши да ја објави оваа фотографија од Ким Кардашијан.

16-11-kim-kostim

Стефани напиша: „Ким и јас го средувавме гардероберот со костими и наидовме на овој костим за стомачна танчарка. Норт ја натера да го проба бидејќи тоа ѝ е омилената боја. Изгледа неверојатно нели?!“

16-11-kim-kostim1

Кратката објава беше надополнета со фотографии од костимот кој Ким го носеше и во 2009-та година. Ким повторно го облече својот омилен костим – Јасмин од анимираниот филм на Дизни од 1992-та година, Аладин.

16-11-kim-kostim2