Кога мечката ќе начека отклучен автомобил, а во него има пуканки (снимка)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Девојка со TikTok корисничко име @intrusivethot03 сподели видео од автомобилот на нејзината сестра откако во него упаднала мечка.

На видеото кое досега го погледнале 13,1 милиони луѓе, се гледа уништената внатрешност на автомобилот кој сопственикот случајно го оставил отклучен преку ноќ, а внатре имало храна. Мечката искинала сѐ, од вратата до покривот, за да ги најде пуканките што биле во една од преградите. Единственото нешто што го преживеало неговиот напад била кесичка со кристали.

@intrusivethot03 RIP ruby 😔🙏 also the bear is alive we wouldnt let them kill it ‼️ #fypシ #foryoupage #gatlinburg #tennessee #pigeonforge ♬ Always Remember You – ❄ DISNEYLYRICS ❄

Гледачите на видеото ја замолија корисничката да објави видео од полицајците како ја бркаат мечката од автомобилот.

@intrusivethot03 Replying to @alyspar #greenscreenvideo ♬ original sound – | cropping stuff |