Кели Брук повторно чести со топлес фотки


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Кели Брук позираше за календар во мошне провокативни пози и уште еднаш покажа и докажа дека е горда газдарица на едни од најсексапилните природни облини на денешницава.

18-12-kelly1

Овие две фотографии се објавени како најава за календарот, а се надеваме дека на почетокот на годината, ќе се објават и останатите 10 фотографии, по една за секој месец.

18-12-kelly2