Ќе биде згодна мајка: Ивановиќ оди на заслужен одмор


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Српската тенисерка Ана Ивановиќ пред неколку дена откри дека е бремена, па сега заедно со својот сопруг, фудбалерот Бастијан Швајнштајгер отпатува на заслужен одмор далеку од очите на јавноста.

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

На социјалните мрежи Ивановиќ со задоволство со своите фанови неуморно споделува фотографии од одморот од кои многумина фанови на социјалните мрежи и завидуваат.

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on