Како во олук да тура: Шише Џек Даниелс го шмркна за 8 секунди


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ѕвер. И будала. Што друго да кажеме. Се прегоре. 😀