Кајли Џенер се врати на Инстаграм во свој стил!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Риалити ѕвездата која секојдневно го затрупуваше својот Инстаграм профил со фотографии, минатата година одеднаш прекина со објавите.

Во исто време во јавноста се проширија и гласини за нејзина бременост, а во изминатите 9 месеци објави само неколку нејасни промотивни фотографии каде што стомакот го криеше од јавноста. Но од кога Кајли Џенер се породи, фановите со нетрпение го чекаа нејзиниот повраток на Инстаграм кој се случи вчера.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Но фотките од Кајли на кој позира во автомобил во бордо тренерки, без никаков опис, не го задоволија очекувањето кај фановите, туку напротив останаа збунети.

Фотографиите се многу слични со претходните, а на никој не му е јасно зошто баш оваа опција ја избра.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on