Јавноста шокирана: На интернет кружи секс снимката од ѕвездата на Тотенхем (видео 18+)

На социјалните мрежи се појави експлицитна снимка од ѕвездата на Тотенхем, Деле Али.

21 годишната ѕвезда, за кој наводно е заинтересиран и Барселона веднаш ангажира адвокати, а неговата секс снимка веќе излезе на поголем број британски медиуми.

Но како што е наведено, на снимката со него е неговата девојка Руби Мае која минатата година беше изневерена.

Снимката може да ја видете ОВДЕ.

Парот беше моментално без коментар, но реакциите на социјалните мрежи не престануваат. Еве ги најдобрите.