Ја викаат „THE BODY“: Милиони луѓе очи не симнуваат од нејзиниот задник


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Мишел Левин е една од најпознатите фитнес инструкторки на социјалните мрежи, а позната е и под прекарот La Cuerpa, односно „The Body“.

Многу внимание привлекува на Инстаграм, каде ја следат речиси 13 милиони обожаватели кои, освен во нејзиното заводливо тело, уживаат и во рутината и вежбањето кои ги промовира и споделува.

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

Нејзините објави редовно собираат повеќе стотици илјади прегледи, а во последно време се издвои снимката на која таа е облечена во микро танга. Воздишки мами и со своите видеа, односно фотките од вежбањето.

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on