Ја доби по принципот „пет минути слатко – цел живот татко“: Егзотичната убавина на вонбрачната ќерка од Борис Бекер

Заводливата Ана Ермакова вниманието во јавноста од време на време знае да го привлече со дружба во елитните шоубизнис кругови и дружби со славни фаци (последно беше фотографирана во друштво на Демијан Харли, синот на актерката Елизабет Харли). Ана својата егзотична убавина и изглед ги должи на комбинацијата од гените на нејзните родители, бившиот тениски ас Борис Бекер и манекенката Ангела Ермакова.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

Професионално, Ана одлучи да ги следи стапките на нејзината мајка и да стане модел, професија која ја лансираше во светската модна и шоубизнис елита.

Бекер ја доби Ана за време на една ноќна авантура што ја имал со манекенката Ангела Ермакова во 1999 година.

Поранешниот тенисер ја изневерил својата прва сопруга, дизајнерката Барбара Фелтус. Тој вечерта го одигра својот последен професионален тениски натпревар и излего да прослави со пријателите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

Медиумите пишуваат дека тој и Ангела имале секс во тоалетот, па поранешниот тенисер јавно ги расветли работите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

„Не знам дали тоалетот беше подобро место, но имавме секс на скалите. Медиумите пишуваа дека сме имале секс на даската на тоалетот , но тоа не беше вистинската приказна”, изјави еднаш тенисерот и додаде дека станувао збор за „секс од пет минути “.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

„Се срамев и бев многу тажен кога се случи, затоа што тоа го уништи моето семејство. Мајката на Ана и јас моравме да најдеме начин да бидеме родители без никаква врска меѓу нас “, напиша тој во својата автобиографија во 2015 година, додавајќи дека успеале во тоа затоа што нивната врска сега е „пријатна, мирна и пријателска “.

Ана и Ангела Ермакова

Иако првично не сакал да ја признае Ана, тоа го сторил откако со ДНК анализа се докажало дека е нејзин татко . Од 2007 година, тој и Ангела го делат старателството над нивната ќерка.