Измама која може да чини живот: Еве како старите гуми ги преправаат во нови


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Оваа измама која буквално може да однесе човечки животи, а поради која ширум светот се случуваат голем број изнудени сообраќајни несреќи, е местенка на која ретко кој може да остане имун.