Излезе од базен како божица – сите зјапаа во неа

Американската „риалити“ ѕвезда и манекенка, Никол Вилијамс, еден сончев и жежок ден помина на базенот од еден луксузен хотел во Лас Вегас.

Нејзината бомбастична и провокативна појава беше вистинска атракција и уживање за погледите на присутните крај базенот. Посебно заводливо и секси беше нејзиното изглегување од базенот во стилот на божица во чии облини сите зјапаа.