Интернетот гори: Ким Кардашијан го соблече градникот! (фото)


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Новата фотографија на славната Ким Кардашијан за само три часа доби повеќе од милион лајкови!

На сликата Ким позира во фустан, додека со раширени нозе седи на под во провокативна поза, а покрај тоа го извадила градниот и ги покажа големите гради.

Очекувано, Карадшијан со оваа фотка го „запали“ интернетот со коментари, а за 24 часа доби повеќе од 2 милиони лајкови.