Инфраструктурен пекол: Овој град ги има најужасните улици на светот


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Рускиот град Саратов ги има веројатно најошите патишта на светот. Нивните сообраќајници се полно со дупки и поплави, а од фотографиите кои ви ги пренесуваме можете да видите како изгледа овој инфраструктурен пекол.