Жешко

Икарди слави во Париз, Ванда „осамена“ во Лисабон

Додека сопругот Мауро Икарди заедно со соиграчите од ПСЖ ја слави победата над Лајпциг во полуфиналето од Лигата на шампионите, жешката Ванда Икарди осамена одмора крај базен во Лисабон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Провокативната сопруга на аргентинската фудбалска ѕвезда Мауро Икарди, Ванда повторно ги воодушеви следбениците на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Ванда која поради пандемијата од корона не може да направи нешто повеќе во својот свет на модата, времето го минува во лежерна атмосфера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

To Top