Ида Престер:„Штедев на авионски билет, а потрошив повеќе на киропрактика!“


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Ида Престер и нејзиното семејство моментално се на патување во Виетнам, а пејачката своето искуство го дели на социјалните мрежи.

„Бебето на колена. На почеток изгледа слатко и практично, но после 15 часа кичмата ми е како пруга. Ги испробавме сите тетрис пози, а на крај вака ја поминавме ноќта. До 2 години место за бебе не се плаќа, заштедуваш на билет, а трошиш на киропрактика.“ напиша пејачката и ги насмеа своите фанови.

A post shared by Idaprester (@idaprester1985) on

Судејќи во првите впечатоци, тој пат и тоа како се исплатил, а своите воодушевувања пејачката не ги сокри, па објави неколку фотографии од местото.

A post shared by Idaprester (@idaprester1985) on