И слаткото лемурче „сака малку“ од градите на жешката Плејбој зајачица


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Само неколку месеци откако слон ја „раздпа“ за бујните гради, Плејбој зајачицата Франсија Џејмс повторно се најде во непријатна ситуација, овој пат со „напален“ лемур.

Франсија на Инстаграм објави снимка на која е снимена со лемур на нејзиниот врат. Во еден момент, лемурчето реши малку да ги истражува градите на Џејмс, па ја пикна главата во нејзиното бујно деколте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Francia James (@francety) on

Снимката е направена за време на посетата на жешката Колумбијка на прифатилиште за незгрижени животни на Флорида. Таму таа сакаше да направи снимка со симпатичното лемурче за нејзините Инстаграм потреби.

 

View this post on Instagram

 

Be honest with me, should I start posting more selfies?? What’s your favorite 1 or 2????

A post shared by Francia James (@francety) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Francia James (@francety) on