Жешко

Градникот од Нивес ќе прсне: „Ќе си речат дека немам живот надвор од креветот“

Нивес Целзиус важи за една од најсексапилните славни жени на Балканот. Нејзините Инстаграм обожаватели и следбеници редовно ги „освежува“ со нови провокативни и заводливи „селфи“ фотки.

Често позира во кревет, поради што и самата си коментира дека луѓето ќе си речат оти нема живот надвор од креветот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Сфатив дека секогаш ги промашувам оние највозбудливите фотки, бидејќи ми е толку забавно и уживам во мигот, па кога ќе си дојдам дома ќе мавнам една фотка во кревет пред спиење бидејќи, всушност, само за тоа имам време. Луѓето ќе си речат дека немам живот надвор од креветот, но се колнам дека имам“, си коментираше Нивес на провокативната фотка со нејзиното бујно деколте во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

To Top