Гола во метро


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Славната манекенка Наоми Кембел на Инстаграм објави серија фотографии на кои позира целосно гола во њујоршкото метро. Како што напиша таа, ова се необјавени фотографии направени за потребите на модната куќа Валентино.

На една од фотографиите, таа седи во воз, со поголема чанта за да ги скрие интимните делови од телото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

На другата чека на платформа, додека возот што доаѓа може да се види во позадина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

На третата седи на станицата, исто така гола со чанта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Со оглед на тоа што е позната по опсесијата со хигиена во јавниот превоз, многумина се шегуваа дека ова е најдезинфицираното снимање на метро досега.

Други ја прашаа дали и било студено на снимањето на кампањата и таа одговори дека замрзнала.

Сите се согласуваат дека на фотографиите, 50-годишната манекенка изгледа совршено.