Ги рашири нозете, градите во прв план: „Кога сакаш внимание и си напалена“


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Меѓу сите свои ангажмани, Амбер Роуз се занимава и со рекламирање на секс играчки, а редовно говори и на теми за кои другите се срамат јавно да проговорат.

На Инстаграм Амбер обожавателите ги почести со уште една провокативна фотографија на која позира во бикини, со раширени нозе и гради во прв план, а покрај неа порача: „Кога си желна за внимание и напалена, а истовремено обожаваш бикини“.

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Коментарите од типот „Баш си палава“, „Секогаш ги кажуваш нештата како што се“ и „Девојката ми и јас не можеме да се договориме кој повеќе те посакува“ беа нормална појава кога станува збор за нејзини Инстаграм објави каде ја селдат над 17 милиони обожаватели.

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on