Славни

Георгина лабаво по танга потсуредува низ дома

Нова фотографија и нова карантинска провокација од страна на вереницата на Кристиано Роналдо, сексапилната Георгина Родригез.

Асот на Јувентус заедно со семејството веќе подолг период е во изолација во неговата родна Мадеира во Португалија. Додека Кристиано во карантинот редовно тренира и го чека денот кога ќе се врати на зелениот терен,атрактивната Георгина внимава на децата и како вистинска домаќинка ги извршува домашните работи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Атрактивната Аргентинка од изолација најде време и да ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со фотка на која може да се види како ја реди облека на жица за сушење на својот балкон разголена во долниот дел само по танга. Ќе признаете, прилично невообичаено издание за по дома – нормално дека вака се разголила само за позирање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Advertisements
To Top