ФОТО: Ванда во издание во какво што не сте ја виделе


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Сопругата на фудбалерот на Интер, Мауро Икарди, често пати знае да привлекува внимание со атрактивни фотографии на друштвените мрежи.

Меѓутоа, откако вчера Интер ремизираше против ПСВ и беше елиминиран во Лигата на шампионите, Ванда не можеше да ги задржи солзите.

Не можеше да си поверува дека нејзиниот сопруг на кој воедно му е и агент нема да игра во нокаут фазата, а разочарувањето беше очигледно.

wanda