Славни

Фото: Станија повторно го истакна својот задник – глетката е феноменална!

Ако понекогаш се прашувате каде е и што прави српската старлета Станија, одговорот е секогаш ист – го слика задникот за Инстаграм.

Откако и пропадна кариерата како пејачка, Станија се врати во Америка каде наводно работи во едно касино, а слободното време го користи за покажување на својот совршен задник.

Со оглед на фактот дека има направено милион фотки од нејзиниот гол задник, сега се одлучи да стави црвен латекс фустан, па ги воодушеви своите фанови.

LOVE VIBE ?❤️?

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

?❤️? #ladyinred?

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

I'm the one that put the range in the rover When I'm steppin out the "Range" yo it's over ? @denisastefan_ ? @fashionnova

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Advertisements
To Top