Славни

Фото: Сопругата на Михајловиќ е „бомба“ и на 44 години!

Синиша Михајловиќ после напорната сезона во Серија А ужива на одмор заедно со своите семејство на Сардинија.

Тука е и неговата убава сопруга, Аријана Рапачиони, која со 44 години изгледа совршено, па можат да и позавидат и многу помлади девојки.

Аријана на својот Инстаграм објави и неколку фотки, каде може да се види дека и покрај тоа што на Михајловиќ му роди 5 деца, сепак има совршена фигура во петата деценија.

? mio marito e' un Campione anche a fare foto ……?

A post shared by Arianna Rapaccioni??? (@arianna_rapaccioni) on

? me lo ricordo come mi facevi sentire protetta , crema solare ?

A post shared by Arianna Rapaccioni??? (@arianna_rapaccioni) on

To Top