Фото: Се соблече гола и покажа дека ќе издоминира во Русија!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Два пати Даниела Чавез беше избирана за муза на Копа Америка, а неиграњето на Чиле на Мундијалот загрижи многу мажи кои се исплашија дека нема да ја видат во Русија.

Меѓутоа, на Даниела не и паѓа на памет да ја пропушти најголемата планетарна смотра и уште сега најави присуство.

Најверојатно ќе навива за Португалија бидејќи своевремено имаше романса со Кристиано Роналдо, а што ја очекува побликата на СП убавицата веќе покажа на својот Инстаграм.

Таа со неколку голи фотки на Инстаграм порача: „Во Русија ќе правам шоу“.