ФОТО: Роналдо е ѕвезда, но сите гледаат во Георгина


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Кристиано Роналдо нема обврски со репрезентацијата, па ужива на егзотични дестинации со своето семејство и така се спрема за продолжение на сезоната.

Папараците го следат секој негов чекор, па Роналдо и неговата девојка Георгина повторно беа во фокусот.

Иако Роналдо е голема ѕвезда, сепак во центарот на вниманието е Георгина, која со својот сексипил и убавина ги мами погледите.