ФОТО: Најубавата одбојкарка со нови секси фотки ги израдува фановите!

Американската одбојкарка Кајла Симонс важи за една од најатрактините спортистки, а особено е впечатлива по бујните гради кои чести ги истакнува на Инстаграм.

Атрактивната одбојкарка е една од најдобрите во универзитетскиот тим на Маршал Тендинг, а често објавува секси фотки на социјалните мрежи.

Со новите фотографии ги излуде своите обожаватели на Инстаграм.

?

A post shared by Kayla Simmons (@kaylasimmmons) on

Golden hour?

A post shared by Kayla Simmons (@kaylasimmmons) on

Soakin up the Florida rays while I can☀️

A post shared by Kayla Simmons (@kaylasimmmons) on