Славни

Фото: Манчини ужива на топло во секси друштво!

Италијанскиот стратег Роберто Манчини моментално е без работа, но тоа воопшто не му смета бидејќи ужива во топлите краишта со својата нова девојка.

Папараците го фатија Манчини во Доминиканската Република во придружба на секси девојка, за која медиумите сеуште не го откриле идентитетот.

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

Италијанскиот стратег на почетокот на сезоната го раскина договорот со Интер и реши малку да одмори од фудбалот, а доколку судиме по фотките сигурно не планира да се врати за брзо на терените.

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

ROBERTO MANCINI AND GIRLFRIEND SPEND THEIR CHRISTMAS HOLIDAYS IN ST BARTS ROBERTO MANCINI

To Top