ФОТО:Кели Брук на жежок начин ви го честита Св. Валентин!


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Кели Брук ги даруваше своите следбеници со поклон за Св. Валентин кога објави фотографија во секси долна облека во пригодна црвна боја. 38 годишниот модел и актерка го покажа својот раскош и своите пропорции, а така на мажите, денот на вљубените им го направи уште поубав.

„Здраво убавице, имаш убави гради“, „Пракрасна си“, „Колку си секси“, се само некои од коментарите на фановите.

? ??❤️? #kellybrook #model #actress #photoshoot #curves #curvy

A post shared by Kelly Brook (@iamkbpretty) on

A post shared by Kelly Brook (@iamkbpretty) on

A post shared by Kelly Brook (@iamkbpretty) on