Славни

Фото: Гвардиола со секси друштво во Париз!

Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола синоќа беше на натпреварот помеѓу ПСЖ и Монако, а друштво му правеше секси манекенка која е добро позната во фудалските кругови.

Имено, шпанскиот тренер во ВИП ложата се дружеше со рускиот модел Викторија Лопирева, која се прослави во ноември минатата година кога беше водителка на церемонијата за жребот на Купот на конфедерации.

Викторија Лопирева исто така ќе биде и официјален амбасадор на Светското првенство 2018 година кое ќе се одржи во нејзината татковина.

Натпреварот заврши 1:1, а дали Гвардиола уживаше повеќе во фудбалот или во убавото друштво проценете сами.

Advertisements
To Top