Фото: Девојката на Роналдо е бремена, оваа слика е доказ!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Кристиано Роналдо со последната фотографија која ја објави на Инстаграм, ја разбуди фантазијата на сите свои фанови, кои на оваа социјална мрежа ги има преку 100 милиони.

На фотографијата Роналдо се опушта со својата девојка, Георгина Родригез притиа ја држи раката на нејзиниот стомак, што ги покрена шпекулациите дека 22-годишната убавица е бремена.

Фановите на Роналдо се сомневаат што фудбалерот воопшто објавил ваква фотографија, бидејќи познато е дека тој својот љубовен живот го држи подалеку од јавноса.

Дека ѕвездата на Реал е во врска со Георгина се дозна во декември 2016 година, а во последно време славниот пар објавува се повеќе заеднички фотографии на социјалните мрежи.