Славни

Фото: Бразилска судијка ги покажа брадавиците и ги излуди фудбалерите!

Бразилската фудбалска судијка, Дениса Буено стана хит во целиот свет откако на еден натпревар ненамерно ја намокри белата маица која ја носеше па ги покажа брадавиците и ги истакна облините.

Фоторепортерите веднаш почнаа да ја сликаат, а фотките станаа хит на социјалните мрежи. Дениса, која на меч во бразлиски шампионат беше помошник судија, по натпреварот изјави дека тоа не го направила намерно за да провоцира.

„Фудбалерите чести ми довикнуваат секси судијке, но тоа не ми се допаѓа. Јас не мислам за себе дека сум секси, туку дека сум професионалец“, изјави судијката.

Тешко на фудбалерите, како да се сконцентрирате на фудбал, кога покрај вас трча ваква убавица!?!

☘️

A post shared by Denise Bueno (@denisebuenomusa) on

To Top