Блиц

ФК „Исклучени“

Само, може требаше Мијалков голман или одбрана, дека „секогаш на браникот“ беше.

Извор: @fantomsky (Твитер)

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top