Славни

Ешли Греам со превисок засек и длабоко деколте на хуманитарен настан

Планетарно најпознатата и најбарана „плус-сајз“ манекенка, 31-годишната Ешли Греам, на еден хуманитарен настан организиран во Њујорк се појави во жолт атрактивен фустан кој на места повеќе откриваше отколку што покриваше од интимата на славниот модел.

На свечениот ручек наречен „Women Of Power” , кој во Њујорк го организираше списанието Variety, Ешли Греам го привлече вниманието со својата атрактивна појава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Glamour Celebs (@glamour_celebs) on

Најпознатата плус сајз манекенска во светот за ручекот беше облечена во жолт фустан на преклоп со висок засек, од каде во еден момент се појави тангата , што не остана незабележано од папараците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

На ручекот Ешли се дружеше со манекенката Џиџи Хадид (23), која вчера доби признание за својата работа во УНИЦЕФ. Беше наградена и новинарката на CNN, Кристијана Аманпур (61) , како и актерките Тараџи П. Хенсон ( 48) и Бет Мидлер (73).

To Top