Жешко

Ешли Греам „како од мајка родена“ во осми месец од бременоста

Планетарно најпознатата „плус сајз“ манекенка на светот, Ешли Греам, преку фотките кои ги објавува на Инстаграм, покажува колку ужива во нејзината прва бременост.

Ешли е горда на своето тело, а тоа го докажува со разголени фотографии кои редовно ги дели на социјалните мрежи. Нема проблем да објави и фотографии на кои позира гола, без ниту едно парче облека на себе, во осмиот месец од бременоста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

„Отворена за предавање“ напишала Ешли под фотографијата на која позира гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Ешли која на почетокот на 2020 година би требало да се поради , неодамна јавно признала дека за осум месеци од бременоста се здебелила за дури 22 килограми.

„До сега во бременоста се здебелив 22 килограми, но најдобро од сè е што не ми е гајле поради тоа. Никогаш не сум се чувствувала подобро“, изјавила Ешли.

To Top