Емили нема милост


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Кога Емили Ратајковски ќе го освежи својот Инстаграм профил со нова фотка – тоа е празник и дразба за нејзината армија Инстаграм обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Сексапилната Емили едноставно не знае да згреши со дозирањето со сексапил, заводливост и провокација преку нејзините фотографии. Еве ги најновите примероци.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on