Елизабет Харли во проѕирен фустан, без градник


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Елизабет Харли уште еднаш покажа и докажа дека и на 53 години изгледа сензационално, а овој пат во прилог на тоа беше фото доказот на кој таа позира во проѕирен фустан, без градник под истиот.

Таа моментално ужива на приватното островче Тагомаго, на Ибица, од каде им праќа фото поздрави на своите пријатели на Инстаграм, секако, со провокативни кадри.

Пред неколку дена позираше со својот син, кој ја моли да престане да ги покажува своите гради на Инстаграм.