Џенифер Лопез во ланци – обожавателите во делириум


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Џенифер Лопез повторно ја зовре атмосферата на шоубизнис сцената, особено меѓу своите обожаватели, со жешки и провокативни фотографии од снимањето на нејзиниот нов спот.

Во видеото за песната El Anillo, што во превод значи „прстен“, Џеј Ло се појавува во екстравагантен костим кој ги истакнува нејзините бујни облини и одличната фигура, а прекриена е и со ланци под кои има само гаќички со боја на кожа кои тешко се забележуваат.

„Магепсувачка како божица“, „Тебе е грев и да те гледа човек“, „Една и единствена кралица“, беа само мал дел од бројните коментари кои стигнаа на нејзина сметка од страна на воодушевените обожаватели.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on