ЕКСКЛУЗИВНО: Слушнете го разговорот помеѓу Зоран Заев и Зијадин Села

заев села

Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Ексклузивна снимка од разговорот помеѓу Зијадин Села и Зоран Заев излезе во јавноста.
Всушност разговорот е снимен од страна на редакцијата „Фчерашни Новости“.

Погледнете го видеото во прилог: