Едина Муса фатално секси во венчаница


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Познатата македонската кошаркарка Едина Муса која пали и жари и надвор од кошаркарските терени.

Оваа фатално секси убавица посветено се подготвува со репрезентацијата за претстојните квалификациски средби против Хрватска и Италија.

Но, не пропушта да најде време и за модни проблесоци. Овој пат изненади со секси издание во венчаница. Не на својата свадба, туку на модна ревија.

A post shared by edina musa (@edina_musa) on

Нејзините фотографии на овој моден настан предизвика огромен интерес и на социјалните мрежи каде што доби бројни коментари и лајкови за својот прекрасен изглед во исклучително смела и максимално провокативна варијанта на невестински фустан.

A post shared by edina musa (@edina_musa) on

A post shared by edina musa (@edina_musa) on