Славни

Додека Роналдо се поти на терен, Вака Георгина се опушта со салса

Партнерката на Кристиано Роналдо, жешката Георгина Родригез обожава да танцува, а особено ја сака салсата.

Стегната во сиви хеланки во секси издание со високи потпетици, таа објави видео на кое се пофали со своите салса вештини и движења.

Георгина танцува во школата за танц Скула ди Бало Сампаоли. Покрај танцувањето, таа редовно оди во теретана и од таму речиси секој ден ги чести нејзините Инстаграм пријатели со заводливи кадри.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Advertisements
To Top