Џеј Ло повеќе соблечена отколку облечена ја најави новата песна


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Планетарно популарната латино дива Џенифер Лопез повторно го покажа и докажа својот заводлив и секси изглед кој ги разгорува страстите кај нејзините обожаватели од посилниот пол.

Атрактивната Џеј Ло на оргинален начин го најави својот нов сингл „ Baila Conmigo”. 50- годишната Лопез позираше скоро гола на својот Инстаграм профил и така ја најави својата нова песна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Многумина се запрашаа дали Џенифер носи долна облека.