Жешко

Џасмин Вилкинс во серијалот „Каква што не сте ја виделе“

Sports Illustrated Swimsuit веќе одамна „полага право“ на привилегијата пред своите објективи без проблем да ги разголи најсексапилните убавици и модели кои моментално владеат на актуелната модна сцена од западниот шоубизнис свет. А Џасмин Вилкинс со сигурност одамна е „квалификувана“ во таа елитна лига.

Advertisements
To Top